Site Rengi

25.10.2020 Çanakkale, Çanakkale İli Portalı
Çanakkale | Çanakkale Tanıtım | Çanakkale Bilgiler

Güzelyalı Kamp Eğitim Merkezi

Güzelyalı Kamp Eğitim Merkezi

Güzelyalı Kamp Eğitim Merkezi
Güzelyalı Sporcu Kamp Eğitim Merkezi Çanakkale’ ye 15 Km. uzaklıktaki Güzelyalı köyündedir. 1980 yılında  hizmete açılmıştır.Sporcu Kamp Eğitim Merkezi 3’er kişilik 36 odalı, 108 yataklıdır. Tesis kaloriferli olup, her odada duş-tuvalet, sıcak su ve balkon mevcuttur. Tesiste ayrıca, bir TV ve Dinlenme Salonu ile Dershane bulunmaktadır .

Ulusal, Uluslararası ve Merkez Gençlik Kamplarına da ev sahipliği yapan Güzelyalı Sporcu Kamp Eğitim Merkezimiz, bu kamplara katılan gençlerimizin hoşça vakit geçirdikleri bir yerdir. İstanbul’a 320 Km. İzmir’e 300 Km. Bursa’ya 280 Km. mesafede bulunan ve Çanakkale Boğazında deniz ile ormanın buluştuğu doğanın muhteşem özelliklerine sahip bir yerde kurulu bulunan Güzelyalı Sporcu Kamp Eğitim Merkezimiz; kulüpler, üniversiteler ve milli takımlarımızın kamp eğitim faaliyetleri için çok uygun bir ortam sağlamaktadır.

Güzelyalı Kamp Eğitim Merkeziine Nasıl Ulaşılır : Ç-11/G nolu Çanakkale Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüsleri ile Çanakkale Merkez Ana Durağından her gün 15 dakikada bir hareket ederek İl Merkezini takiben Güzelyalı’ya seferler düzenlenmektedir. Otobüslerin son durağı Güzelyalı Sporcu Kamp Eğitim Merkezimizdir. Otobüslerin son hareket saati 00:30’dur.

Güzelyalı Sporcu Kamp Eğitim Merkezimizden de Çanakkale İl Merkezine yine her 15 dakikada bir otobüs seferleri mevcuttur. Güzelyalı’dan son hareket saati 01:00’dir

Güzelyalı Kamp Eğitim Merkezi Telefonlar :
Müdür 0 . 286 . 232 84 78
Faks 0 . 286 . 232 83 28

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica