Site Rengi

19.09.2020 Çanakkale, Çanakkale İli Portalı
Çanakkale | Çanakkale Tanıtım | Çanakkale Bilgiler

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürlüğü İdare Merkezi

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürlüğü İdare Merkezi Adres:
Çamburnu Mevkii – ECEABAT-ÇANAKKALE

Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürlüğü Telefon :
(0286) 814 10 25
(0286) 814 11 28
Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Park Müdürlüğü Fax :
(0286) 814 17 30

Müdür Telefon : (0286) 814 10 40

E-Mail: bilgi@gelibolutarihimilliparki.gov.tr
Web :www.gelibolutarihimilliparki.gov.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Kayhan Özel dedi ki:

  Alçıtepe yolunda Şahindere Mülazım-ı Sani Mustafa Efendi şehitiğindeki sembolik mezar taşında mülazım-ı sani rütbesinin karşılığı “üsteğmen” olarak yazılmıştır. Oysa osmanlı
  ordusu rütbelerini bilen (!) herkes bu rütbenin “teğmen” olduğunu bilir. Ya da bir bilene sorar. “Evvel” ve “sani” sözcükleri her zaman önce ve bir sonraki anlamına gelmez. Çok masraflı olmayacak ise bu ciddi yanlışlığın düzeltilmesi Müdürlüğünüze yakışan bir davranış olacaktır. Uyarım için özür dilerim ama bunlar yapılmaması gereken yanlışlıklar. İyi çalışmalar.

 2. adnan dedi ki:

  Şehiliklermizin daha temiz olmasını istiyorum.Lütfen gereken önemi veriniz.

 3. ayhan dedi ki:

  Çanakkale de bulunan şehitliklerimizi gezme fırsatı buldum,burada şehitliklerimizin diğer anzak ve ingiliz şehitliklerine göre fazla temiz olmadığını gördüm.Bu durum beni ve ardaşlarımı üzdü,.Bizler orada çöpleri etrafa saçılı olarak görmek istemezdik.Sizlerden ricam şehitliklerimize gereken önemin ve titizliğin verilmesidir.

 4. izzettin dedi ki:

  Kilye koyu ana tanıtım merkezinin tuvalet, abdest ,namaz kılma yerleriyle ilgili sıkıntıları sorumlulara söyledigimizde sizlerin izin vermediginizi ve herhangi bir tadilat yapamadıklarını soylüyorlar bu sorunlarla ilgilenirseniz ziyarete gelen insanlar için giüzel bir hizmet yapmış olursunuz ilgilenmezseniz buda sizin canakkaleye ve insanlara verdiginiz degeri gosterir. Yapacagınıza inanıyorum ALLAH razı olsun .

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica